طرح توجیهی مصنوعات مفتولی شرکت صنعتی شیروان

تعداد صفحات: 13 فرمت فایل: powerpoint - word کد فایل: 400003212
سال: نامشخص مقطع: صنایع دسته بندی: طرح توجیهی کارآفرینی صنایع فلزی و خودروسازی
قیمت قدیم:۴,۸۰۰ تومان
قیمت: ۴,۶۰۰ تومان
دانلود فایل
کلمات کلیدی: N/A
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه طرح توجیهی مصنوعات مفتولی شرکت صنعتی شیروان

  مراحل اجرایی اعطای تسهیلات : - مراجعه متقاضی به دستگاه اجرایی و تهیه طرح توجیهی – معرفی طرح به همراه کلیه مدارک مورد نیاز به سازمان مدیریت و برنامه ریزی – بازدید و تایید طرح توسط گروه کارشناسی و معرفی به بانک عامل – تهیه گزارش توجیهی بوسیله بانک و ارسال به سازمان مدیریت و برنامه ریزی – تصویب نهایی طرح توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی

  توجیه مجری طرح در خصوص وظایف مجری در فرآیند بازدید از طرح توسط گروه کارشناسی و نظارت در مراحل بعد: - متقاضی باید کلیه هماهنگی های لازم را برای بازدید از طرح با دستگاه اجرایی داشته باشد (اماده شدن در محل حرکت ، تهیه وسیله نقلیه جهت بازدید از طرح و...)

  مدارک مورد نیاز :

  الف : ارائه به دستگاه اجرایی

  فتوکپی شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت متقاضی

  فتوکپی مدارک تحصیلی متقاضی و ایثارگری (در صورت وجود )

  در صورتیکه متقاضی دارای شخصیت حقوقی باشد مدارک مربوط به شناسنامه ، آگهی تاسیس شرکت ، نامه اظهارنامه ، اخرین آگهی تغییرات در روزنامه رسمی ، فتوکپی شناسنامه مدیران شرکت

  اسناد مربوط به مالکیت زمین یا قرارداد واگذاری زمین

  ارائه اسناد مربوط به تامین آب و برق ( در طرح های مربوط به شهرکها یا مجتمع ها تصویر قرار داد منعقده ارائه شود )

  ارائه جواز و یا پروانه تاسیس

  ب- ارائه با بانک :

  تصویر نقشه های ساختمانی

  ارائه مجوز محیط زیست در مورد طرح های صنعتی

  پروفرمهای ماشین آلات خارجی

  ترازنامه برای طرح های صنعتی درحال فعالیت

  متقاضی پیش فاکتور ماشین آلات داخلی را در مراحل بعد تحویل بانک عامل خواهد نمود

  در مورد طرح های زراعت و باغداری نتایج آزمایشگاه اب و خاک الزامی است

  تذکر مهم – در صورت ناقص بودن هر یک از 12 بند طرح عودت خواهد شد

   

  امضاء متقاضی                                                                                                                                          محل امضاء کارشناس مسئول دستگاه اجرایی

  توجیه فنی طرح

  صنایع مفتولی تولید کننده انواع مفتولها در سایزهای مختلف مخصوصاً مفتولهای mm‌5/2-‌mm‌5/1 (سیم های آماتوربندی و قالب بندی) و انواع مفتولهای دیگر بصورت سرد و آنیل شده (حرارت داده شده) و پیش نیاز انواع فعالیت های تولیدی مانند صنایع پیچ و مهره، میخ‌سازی و کابل سازی توری پرسی، سیم خاردار، توری حصاری و صنایع مختلف می باشد.

  در این واحد در مرحله اول تولید انواع مفتول های mm 3 –mm‌5/1بصورت سرد و حرارت داده شده و تولید انواع توری پرسی در سایزهای مختلف پیش بینی شده است.

  روش ساخت بدین شکل می باشد که ابتدا مفتول در سایزهایmm 8 -mm 5/6 بوسیله دستگاه های کشش اولیه به مفتولهای mm 4 تبدیل می گردند و سپس مفتول به ترتیب در دستگاه های کشش ثانویه از سایز mm 4 به سایزهای mm‌5/1 نرم در کارهای آماتوربندی mm‌5/2 در کارهای قالب بندی ساختمان و mm‌3 در کارهای بسته بندی عدل های کارخانجات پنبه و همچنین در تولید انواع توری پرسی و غیره تبدیل می گردد. مفتول هایی که در صنایع ساختمانی و بصورت سیم های آماتور بندی و قالب بندی و همچنین بندیل عدل‌های پنبه مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از تبدیل شدن به سایز موردنظر در کوره آنیل پخت می گردند تا مقداری از کربن آن گرفته و خاصیت نرم پیدا کنند و مفتولهای صنعتی مانند مفتولهایی که در تولید توری پرسی مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به پخت و نرم شدن ندارند.

  نحوه تولید توری پرسی بدین شکل می باشد که محصول تولیدی بدون پخت دستگاه های کشش در سایزهای مختلف بوسیله دستگاه نورد دسته زن اتوماتیک شکل داده و در اندازه های مختلف برش خورده می شوند. سپس مفتولهای شکل داده شده بصورت تاروپود بر روی میز کار مخصوص توسط کارگر بافته می گردد.

   

  در صنایع مفتولی به جز مواد اولیه مفتول 8-5/6 از نسخه های کناربرش خورده صنایع تولید پروفیل نیز استفاده می گردد که در این صورت از دستگاه های نورد (حداقل 2 دستگاه) استفاده می گردد. ابتدا تسمه را نورد و کمی به آن شکل می دهند. سپس محصول به کوره
  می رود و بعد از پخت مجدداً در دستگاه نورد بعدی به مفتولmm 6-mm 5تبدیل می گردد که این محصول مواد اولیه دستگاه های کشش می باشد.

   

  با توجه به پیشرفت فعالیت های عمرانی در استان خراسان شمالی و نیاز مبرم پروژه های عمرانی به انواع سیم های آرماتوربندی و قالب بندی و همچنین وجود کارخانه های پنبه در این استان که از مفتول mm3 جهت بسته بندی عدل های پنبه استفاده می کنند. لذا بازار فروش محصول فوق تضمین شده می باشد. 

 • فهرست و منابع طرح توجیهی مصنوعات مفتولی شرکت صنعتی شیروان

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت