پایان نامه یک سیستم موازی (همسو) برای تکنولوژی نوری بر مبنای الگوریتم PSO موتاسیون موازی

تعداد صفحات: 12 فرمت فایل: word کد فایل: 1000849
سال: مشخص نشده مقطع: کارشناسی ارشد دسته بندی: پایان نامه مهندسی برق
قیمت قدیم:۴,۸۰۰ تومان
قیمت: ۴,۳۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه پایان نامه یک سیستم موازی (همسو) برای تکنولوژی نوری بر مبنای الگوریتم PSO موتاسیون موازی

  چکیده:

  تکنولوژی نوری تطابقیبدون حسگر جبهه موج احتیاج بسیار زیادی برای پردازش هسته (Seed) نسبت به قبل دارد. برای بهبود راندمان بهینه سازی انبوه ذرات (PSO)، این مقاله یک الگوریتم بهینه سازی انبوه ذرات موتازن همسو جدید (PMPSO) بر مبنای یک مدل master – slave پیشنهاد می دهد. سیستم موازی بر مبنای الگوریتم PMPSO در یک سیستم نوری انطبقای 61 عنصری برای کنرتل آینه تغییر شکل پذیر به کار می رود. نتایج آزمایش نشان می دهد که سیستم پارالل (موازی) بر مبنای الگوریتم PMPSO دارای یک مرکز همگرایی سریع می باشد که می تواند به طور موازی عدم انطباق های قانونی (انحراف) را تصحیح کند.

   

   

  1 مقدمه:

  سیستم های نوری انطباقی می توانند جبهه موج منحرف شده را تصحیح کند، و به طور گسترده ای در زمینه ها و شناسایی پزشکی و مشاهدات بخوی استفاده شده است. روش هایی که سیستم های انطبقای انحراف جبهه موج را شناسایی می کنند می توانند به دو دسته تقسیم شوند:

  سیستم های نوری انطبقای سنتی از حسگر جبهه موج و سیستم بدون حسگر جبهه موج استفاده می کند.

  حسگر جبهه موج Hart = mann می تواند مستقیماً انحراف جبهه موج را شناسایی کرده و همچنین ولتاژهای کنترل آینه تغییر شکل پذیر (DM) را از طریق الگوریتم بازسازی جبهه موج محاسبه می کند.

  سیستم های بدون حسگر جبهه موج از سیگنال شدت نور روی اشکارساز نور برای ارزیابی اثر تصحیح استفاده کرده است. از طریق استخراج DM، تصحیح انحراف نیز تحقق یافته است.

 • فهرست و منابع پایان نامه یک سیستم موازی (همسو) برای تکنولوژی نوری بر مبنای الگوریتم PSO موتاسیون موازی

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت